Jauku namie

Kalėdinis dekoras: tekstilė

kalėdinis dekoras

Vos kelios dienos iki gražiausių žiemos švenčių atneša ne tik džiugesio, tačiau ir malonaus jaudulio bei šiokio tokio chaoso. Jei vis dar sąžinę kutena tai, kad nepapuošėte namų, nenusiminkite – gali reikėti visai nedaug, jog namai taptų jaukia, šventiška erdve. Viename iš straipsnių kalbėjome apie girliandų naudojimą dekoruojant namus, o šįkart dėmesio centre yra tekstilė– jaukumo, estetikos ir švelnumo akcentas.  Negana to, toks kalėdinis dekoras neretai yra ir praktiškas.

 

kalėdinis dekoras

 

Pagalvėlės

Ir praktiškas, ir stilingas bei jaukus pasirinkimas. Pagalvėlės gali vietą atrasti ant sofos, fotelio krėslo, supamosios kėdės, lovos. Galite rinktis puoštas kalėdiniais paveikslėliais, motyvais, o galite pasirinkti tiesiog demonstruojančias minkštumą ir švelnumą, pavyzdžiui, kailines, megztas.

 

Pledai

Dar vienas akcentas, kuris padės sustiprinti jaukumo įspūdį patalpoje ir labai pasiteisins vėsesniais vakarais ar tiesiog tada, kai žiūrite mėgiamą filmą, įsitaisote su knyga ar arbatos puodeliu. Pledas atrodys dar gražiau tada, jei savo koloritu derės bendroje patalpos spalvų paletėje.

 

Kilimai

Žinoma, Kalėdoms, greičiausiai, netiesime naujų kilimų kambariuose, o ir rasti kalėdinių – sutikite – nebūtų taip paprasta. Tačiau jei šalia fotelio, krėslo ar kitame jaukiame kampelyje atras vietą minkštutėlis avikailis, jis čia atrodys tobulai.

 

kalėdinis dekoras

 

Kalėdinės kojinės

Daugelis, ypač turintys vaikų, namuose kabina kalėdines kojines, į kurias naktį įsliūkinę nykštukai įmeta šį tą gardaus, tiesa? Tačiau namų kalėdinis dekoras gali būti papildytas ir kitomis kalėdinėmis kojinėmis, kurios bus skirtos būtent šventinei nuotaikai sustiprinti. Raudonas, žalias, auksines, languotas kalėdines kojines galite kabinti vienas arba derinti su lempučių, eglišakių girliandomis. Jos puikiai atrodys prie židinio, ant knygų lentynos, ant laiptų turėklų ar pan.

 

 

Virtuvės tekstilė

Nors kalėdinis dekoras virtuvėje įsivaizduojamas ne visiems, čia irgi galite lengvai įpūsti kalėdinės dvasios. Jei jos norite daugiau, galite kabinti kalėdiniais motyvais margintas užuolaidas, tačiau gali užtekti ir vos kelių akcentų, kad ši patalpa irgi neliktų pamiršta. Tad pasirūpinkite kalėdiniais virtuviniais rankšluosčiais bei pirštinėmis, stalo padėkliukais ar staltiese, servetėlėmis – jų tikrai labai nebrangiai įsigysite prekybos vietose. Tik keli akcentai ir virtuvė bent minimaliai bus papuošta gražiosioms šventėms. Juk gaminti gardžius patiekalus kalėdiniam stalui bus daug maloniau virtuvėje, kurioje šiek tiek kvepia Kalėdomis.

 

 

Patalynė

Patalynė su nykštukais, besmegeniais, Kalėdų Seneliais, elfais, Grinču ir kitais veikėjais ar kitokia kalėdine atributika sužavės ne tik vaikus, bet puikiai tiks ir suaugusių miegamuosiuose.

 

kalėdinis dekoras

 

Kalėdinis dekoras – nebūtinai prabangus sprendimas namams. Šiandien nebrangių prekių parduotuvės savo asortimente siūlo labai daug dailių ir stilingų aksesuarų, tad išlaisvinkite savo fantaziją ir pripildykite namus kalėdinės nuotaikos.

Dalintis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sekite mus

Naujausi straipsniai

Baneris

Sub Title
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable
40% nuolaida
banner 900px x 170px

Susiję straipsniai