Jauku namie

Miegamojo spinta

Miegamojo spinta

Jei jūsų miegamajame dar neįsikūrė miegamojo spinta arba atėjo metas senąją keisti nauja, galite ją pasigaminti patys – tokią, kokios norite, ir kur kas pigiau. Man prie interjero derėjo farmhouse stiliaus spinta, kuriai puikiai tiko medinės žaliuzių tipo durelės ir keli mediniai skydai.

 

Jums reikės:

  • trijų vienetų medinių skydų 200x60x18 cm dydžio;
  • vieno medinio skydo 250x60x18 cm dydžio;
  • penkių (skaičius gali skirtis, priklausomai nuo to, kokio dydžio spinta daroma) durelių (aš naudojau 201×49,5 cm);
  • vyrių;
  • rankenėlių.

 

 

Miegamojo spinta: procesas

Trumpesni skydai bus naudojami spintos pertvaroms, o tas ilgasis – 250 cm – bus spintos viršus. Dugno nedariau – jį atstoja kambario grindys, nugarėlę atstoja kambario siena, vieną spintos šoną – kita siena. Pertvarų skaičius priklauso nuo to, kiek atskirų dalių darysite. Mano spinta padalyta į tris dalis: dvi dalys platesnės (1 m) su dvejomis durelėmis, trečia dalis siauresnė (0,5 m) su vieneriomis durimis.

Pertvaroms naudojami skydai tvirtinami prie sienos. Tam naudojau paprastus metalinius 2,5×2,5 kampukus. Durelės tvirtinsis prie skydų. Kadangi vieną spintos šoną atstoja kambario siena ir čia nėra prie ko sukti dureles, tai prie sienos prisukau medinę apdailinę lentą ir dureles tvirtinau prie jos. Ant stačiai stovinčių pertvarų dėjau ilgąjį skydą – spintos lubas. Prisukau ir taip visa konstrukcija „susirišo“.

 

 

Spintos karkasą ir dureles gruntavau Tikkurila Multistop gruntu, dažiau vienu sluoksniu Tikkurila baldams skirtais dažais. Tada lengvai sušveičiau, nuvaliau ir nudažiau antru sluoksniu.

Dureles prie skydų tvirtinau vyriais, prisukau rankenėles.

Galiausiai spintoje atsirado lentynos ir skersiniai drabužiams sukabinti. Kiek ir kokių jų reikės jūsų spintai – priklauso nuo asmeninių poreikių, drabužių laikymo, jų kiekio.

 

Miegamojo spinta

Dalintis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sekite mus

Naujausi straipsniai

Baneris

Sub Title
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable
40% nuolaida
banner 900px x 170px

Susiję straipsniai

Virtuvinė spintelė

Virtuvinė spintelė

Virtuvėje mėgstu atviras lentynas, todėl ši lengvai atrado vietą. O ir pagaminti užtruko labai nedaug laiko. Todėl jei reikalinga paprasta kaimiško stiliaus virtuvinė spintelė su

Skaityti daugiau »
Televizoriaus spintelė

Televizoriaus spintelė

Kelerius metus svetainėje akis „badė“ paprasta spintelė iš Ikea. Nesakau, kad ji kažkuo bloga, tiesiog kuriant farmhouse stilių namuose ji nederėjo, o reikėjo kažko subtilesnio

Skaityti daugiau »
Stovas gėlėms

Stovas gėlėms

Kiekvienuose namuose yra augalų, todėl stilingas stovelis neabejotinai pravers. Toks, kokį siūlau pasigaminti, nepriekaištingai derės farmhouse, rustic, vintage, skandinaviško stiliaus būste, tačiau sumaniai priderintas ar

Skaityti daugiau »