Jauku namie

Farmhouse interjeras: 10 patarimų. II dalis

Farmhouse interjeras

Tęsiame temą apie tai, koks yra farmhouse interjeras ir kaip tokį nesunkiai kurti savo namuose. Pirmą straipsnio dalį galite skaityti ČIA.

 

Esminiai dekoro elementai

Pažvelgus į farmhouse interjero nuotraukas gali susidaryti įspūdis, kad čia naudojama tikrai labai daug interjero aksesuarų. Tai galimai tiesa, tačiau visi jie puikiai dera tarpusavyje. Visgi didelis dekoro elementų kiekis didina tikimybę, kad kiek perspausite, todėl derinkite elementus, nepraraskite vientisumo, darnos pojūčio. Galimi dekoro elementai yra pagalvėlės, pledai, paveikslai, užrašai, medinės lentelės, kilimėliai ir takai, augalai, veidrodžiai ir kt. Geriausia, jei pirkdami aksesuarus jiems numatysite funkcijas, o ne įsigysite ir komponuosite kambaryje vien tam, kad jie ten būtų.

 

Žaluma – viena iš būtinų farmhouse interjero sąlygų

Bent krislas žalumos derės kone kiekviename interjere, o kalbant apie farmhouse tai žalumą neabejotinai galime priskirti prie būtinų elementų. Žaluma sustiprina jaukumo įspūdį, suteikia gyvumo, spalvų. Galite rinktis žydinčius augalus arba tik žaliuojančius. Pastaruosius lengviau įkomponuoti, atsižvelgiant į aksesuarus ir bendrą patalpos koloritą. Lengvai priderinami augalai, žavintys prigesinta, švelnia žalia spalva, pavyzdžiui, eukaliptas.

 

Pakartotinis daiktų gyvenimas

Farmhouse interjere visada vietą atras antrą gyvenimą gyvenantys daiktai: nuo baldų iki aksesuarų, tekstilės, indų ir pan. Tad drąsiai restauruokite senus baldus, apsilankykite antikvariatuose, butikuose, sendaikčių turguose.

 

Pasidaryk pats!

Jei tik yra galimybė, nevenkite šį tą pasidaryti patys. Farmhouse – puiki erdvė savo idėjų ir galimybių realizavimui. Galite nusimegzti užvalkalus pagalvėlėms, pasigaminti lentynas iš paprasčiausių lentų, susimeistrauti staliuką, knygų lentyną, panaudoti dekorui elementus, kurių paskirtis visai kita, nusipiešti paveikslą, pasigaminti originalias kabyklas rūbams, medines langines pritaikyti sienos dekorui ar įgyvendinti labai daug kitų idėjų. Jei patys jų stokojate, pasižvalgykite Pinterest – neabejojame, kad tikrai rasite įkvėpimo.

 

Saikingas netobulumas – pirmyn!

Jei tobulumas nėra Jūsų stiprioji pusė, tai farmhouse interjeras bus labai geras pasirinkimas namams, mat čia saikingas netobulumas tampa privalumu. Daiktų naudojimo žymės, tam tikri defektai, tekstūrų įvairovė, iš senovės atkeliavę daiktai ir panašūs dalykai čia itin sveikintini bei tampa šio stiliaus išskirtinumu. Visgi čia gana plona linija tarp skoningo netobulumo ir sugadinto interjero, todėl visuomet išlaikykite balansą.

Dalintis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sekite mus

Naujausi straipsniai

Baneris

Sub Title
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable
40% nuolaida
banner 900px x 170px

Susiję straipsniai

Farmhouse interjeras

Farmhouse interjeras: koks jis?

Interjero stilių įvairovė labai plati, tačiau jau kuris laikas kaimiško „prieskonio“ turinčių interjero gerbėjų simpatijas užkariauja farmhouse interjeras, žavintis natūralumu, paprastai šviesių spalvų palete ir,

Skaityti daugiau »